Сервіз “Мадонна”, і всьо

2 Гру

%d0%bc%d0%b0%d0%b4%d0%be%d0%bd%d0%bd%d0%b0

Назва, тут мене питають, чому така. В сімдесяті роки була спільна і присна мрія усіх, хто мав уже  кришталеву ладдю в сєрвантікє, сервіз “Бутон” в буфєтікє і люстру “Каскад” нагорі. Правду сказати, в старих подольських будинках на стелях зберігалися ліпні розетки в акурат для “богато выглядящих” люстр. Деякі були, ясно, кришталеві, а решта – пластикові, но на барахолках запасні підвісочки продавалися і такі і сякі.

Чомусь нікого не шкребла назва. Так і казали: Сервізмадонна – власне, передвісник майбутнього поп-буму, яскрава пляма за склом і бажання “побогаче” якщо не бути – то виглядати. Про чайник “Іісус” чи праску “Мойсей” ніхто навіть не жартував. Мадонна та й Мадонна. Якоїсь навіть величності додавалося дрібнолюдській мрійці.

На olx станом на сьогодні 691 об’ява про продаж цього кічу кічового. Сік транзіт глорія мунді. Об’яв про купівлю не знайшла.

Антиквар, Немецкий сервиз Мадонна, KAHLA 70-х годов. Фарфор, позолота, большое блюдо и 18 тарелок ( 3 вида по 6 штук), в отличном состоянии.

сервиз новый ГДР на 6 персон

Продам настоящий фарфоровый кофейный сервиз “Мадонна” на 6 персон + 1 большое блюдо фирмы Кольдиц в отличном состоянии. Всего 18 предметов. 

посуда в идеальном состоянии
большая часть не использовалась
можно купить набор частями
все детали по телефону

В отличном состоянии. Не пользовались. Киев

 Сервиз чайно-кофейно-столовый Мадонна на 12 персон включает в состав более 90 предметов. В использовании не был. Состояние идеальное.

КРАСИВЫЙ СЕРВИЗ .НЕ ИСПОЛЬЗОВАЛСЯ! .ФАРФОР.  БЕЗ СКОЛОВ , ТРЕЩИН И РЕСТАВРАЦИИ!

Чайный сервиз”Мадонна” 12 персон , ГДР,60-е годы,Новый,фарфор с перламутром

сервиз бутон новый СОВСЕМ никто не пользовался , стоял в коробке , позолота вся в переливе . Чисто для ценителей советского фарфора .продам за 750 гривен,без торга.

 

 

Друзя,

состояніє в Мадонни може бути тільки таке, як написано. Бо при мені НІХТО НІКОЛИ НІЧОГО в мадонну, як і в бутон, не наливав. НІХТО НІКОЛИ НІЗВІДКИ їх не виймав і на жоден стіл не ставляв. Акуратно змивали липкий пил, протирали і повертали за скло. Або тримали в коробці на антресолях.

Інстинктивне побоювання, думаю. Бо це не для людей, більше того – проти людей. Бо симулякр, оксюморон і нонсенс закладені там в самій назві. Як і походження з ГДР. Як і сама ГДР, зрештою. Одвічне бажання всидіти на двох стільцях: і безкоштовними благами скористатися, і шоб позолота вся в пєрєлівє. Соціалізьма як вона є. Ну, і Богоматір принагідно згадати. Так, про всяк випадок. А раптом шо.

%d0%bc%d0%b0%d0%b4%d0%be%d0%bd%d0%bd%d0%b0-%d0%bd%d0%b8%d0%b7-%d1%87%d0%b0%d1%88%d0%ba%d0%b8

 

 

 

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: