Трускавець. Достопрімєчатєльності.

19 Січ

Саме так, у цьому премилому галицькому містечку, зіпсованому унилим урбанізмом и колгоспністю Совітів, а також нинішнім статусом б’юджетного курорту. Забагато, явно забагато, як на бандерівський край, російської мови, і Гоша на самому початку зауважив був: говорімо українською, щоб нас тут за москалів не вважали.

Але є тут заповідні місцинки, заради яких варто навідуватися сюди ще і ще, фільтруючи неосвітлені і холодні порожні свічки совітських санаторіїв-багатоповерхівок, жлоб-арт скоробагатьків з позолотою й ліпниною, руки поодривала б.

Місцинка №1. “Печера Алладіна”. Соляна печера, зроблена як справжня, недорога, персонал чудовий, обслуговування на найвищому рівні. 45 хвилин чистого задоволення; вище костелу ліворуч і кроків 150 угору вулицею.

cefe778d2f7a16186ca06b9f0ac93e43c31c533a8aa1fbf040096ceb57456a5d

Ми – друїди

Місцинка №2. Костел. Орган посередній, і органіст такий само, про репертуар мовчу взаталі. Але настоятель пан Станіслав – справжній подвижник. Справжній. Тричі на тиждень о 20:00 він робить у себе такі прийняття – вірші, музика… Безкоштовно. Підіть.

Місцинка № 3. Поряд із костьолом запряжені парами візочки. Один з візників – пан Микола Дудка, прецікавий дядько, поет і знавець історії міста. Міксує події двохсотлітньої і дворічної давнини так невимушено, ніби був свідком їх усіх.

Не пожалійте трохи грошей, покатайтеся з ним по Трускавцю, послухайте розповіді про золоті часи міста й анекдоти про євреїв, і це зовсім не побутовий антисемітизм. Це невибувне почуття гумору.

057bf14a206658b9b4716b4e4ba483996cb7f6e4e2df1cf8a8af4798e5f17645

Приходит еврей в публичный дом, вызывает Софочку, после свидания платит ей 200 долларов. На следующий день приходит снова, потом снова. Софочка, краснея:

– И шо, я вам таки понравилась?

– Ай, Софочка! Мне таки передали для Вас из Одессы шестьсот долларов.

это не все мисцинки и не все анекдоты. и фотки с телефона. дали буде.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: