Музичні враження тижня: Ніжин. Дорохін.

25 Кві

Після концерту на мене чекала Русланка. А я, добра душа, замість привітати хрещеницю як слід, напалася на неї: що це за верхній регістр у тебе? чому немає високих нот? чотири тьотки стоять – та шибки повинні дзвеніти від “фа” у другій октаві! а рота хто відкривати буде?
Хоча платтячко в дитини було просто прекрасне, та й музику Пахмутової я люблю, незважаючи ні на що. Бо вона (музика) скаче, як гумовий м’ячик – легко і пружно.

Руська четверта зліва. Ольга Григорівна фотографувала і вивісила у себе у ВК

Потім, уже на фуршеті на честь ювілею славного музиканта, заслуженого артиста України, провідного професора Ніжинського університету і мого особистого друга Володимира Дорохіна, сказала уголос те, про що з Руською тільки подумала: я звикла підходити до ніжинського музичного простору з найвищими критеріями. Без жодних послаблень і похибок на юний вік, провінцію, погану школу абощо. Все, що робиться, повинно робитися бездоганно.

Бо провінція – це поняття не географічне, а ментальне. Вона всередині, а не ззовні, це я точно знаю. Байдуже, де ти живеш. Ти музикант, отже, належиш цілому світові. І цей світ ставить до тебе ті самі вимоги, що й до інших.

А щодо музичних вражень із самого концерту – то гарно звучали баян, гітара і саксофон, розкішний просто хор у культосвітньому училищі. Мила п’єса Зубицького – присвята П’яццоллі крутиться у мене в голові і досі.

Просто хотілося більше. Утім, музики ніколи не буває досить.

Іван Корінь і Володимир Дорохін

ось ми всі, не люблю групових знимок і переліку "зліва направо". але дивіться, які ми всі щасливі

дитина залюбки додивилася до кінця

теж у Ольги Григорівни в альбомі на ВК. це хор Ніжинського училища культури. і зоряне подружжя перед ним.

Advertisements

Відповідей: 2 to “Музичні враження тижня: Ніжин. Дорохін.”

  1. Ольга Гроздовская Квітень 27, 2012 at 4:50 am #

    БЫЛА НА ЭТОМ НЕПОВТОРИМОМ КОНЦЕРТЕ-ВСТРЕЧЕ,ПОНРАВИЛОСЬ ВСЁ-ТЁПЛЫЕ РЕЧИ В ЧЕСТЬ ЮБИЛЯРА,УЧЕНИКИ,ИСПОЛНЯЮЩИЕ ПРОИЗВЕДЕНИЯ В ЧЕСТЬ ВОЛОДИ,ПРЕКРАСНОЕ ИСПОЛНЕНИЕ ОХРА УЧИЛИЩА КУЛЬТУРЫ,РУКОВОДИТЕЛЬ КОТОРОГО ЛЮБОВЬ АЛЕКСЕЕВНА ДОРОХИНА,И КАК КУЛЬМИНАЦИОННЫЙ МОМЕНТ ВСЕГО УДИВИТЕЛЬНОГО ВЕЧЕРА-РАДОСТНАЯ,ТРОГАТЕЛЬНАЯ ВСТРЕЧА В ЗАЛЕ,БЫВШИХ ВЫПУСКНИКОВ И КОЛЛЕГ….ЭТО ДОРОГОГО СТОИТ…НЕТ НЕЗАМЕНИМЫХ ЛЮДЕЙ!ПРОСТО СЧАСТЛИВА,ЧТО ВОЗОБНОВИЛИСЬ ДУХОВНЫЕ И ДРУЖЕСКИЕ ВСТРЕЧИ С МОИМИ ДОРОГИМИ ЧЕКАНАМИ….

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: