тиждень: музичні враження

12 Бер

мені б хотілося зробити то систематичним. я спробую. побачимо, як піде.
минулий тиждень мав багато вихідних і один ледачий день, коли я просто опустила жалюзі і ввімкнула музику. а крім цього, читала “Сарразина” Бальзака і S/Z Барта, про це окремо.
І ще.

1.
Нюккер надіслав трейлер до фільму “Sound of Noise”, мабуть, аналогія до древніх “Звуків музики”. А також до правила з елементарної теорії музики: “звуки поділяються на музичні й шумові”. Тобто шум – це не музика. А тут команда рокерів замість грати музику чи вже там грабувати банки, тільки спричиняє шум – але як же це майстерно зроблено. І розумієш, яким агресивним може бути шум. Гіршим за фізичне втручання.
Я взагалі засумнівалася, чи це бува не фейк. Надто вже самодостатньою є ідея. Каже, що ні. Цілком шведська комедія.

2.
Другими були “Бурановські бабушкі”, співацький колектив, що їде на Євробачення від Росії. Це передивилася сила-силенна народу, серед них і я. Видовищно, що казати, особливо костюми. Але – чому вони такі безголосі, ці бабушкі? Вік? – тільки мені не розказуйте цього, я попослухала в селах, як співають літні жінки, і поподивилася, як вони танцюють. Шибки дзвенять і підлога вгинається – кажу я вам. І чути в сусіднє село. Шалена енергетика. Карколомний драйв.
А тут пристойно-зів’яло-млявий колгоспно-будинко-культурний ансамбель. Чисто незабутній хор старушок з “Дванадцяти стільців”.

3.
І неймовірне. Фільм-концерт “Фарінеллі і Карестіні – кастрати і суперники”. З участю неперевершеного Philippe Jaroussky. Неповторна м’якість, чистота, гнучкість і легкість – укупі з предовгим диханням, супермайстерним філіруванням звуку і ангельськими трелями. Фільмік можна скачати Вконтакті. Тут вставляю перший-ліпший фрагмент, на ютубі їх багато, один кращий за інший.
Слухайте.
Чудуйтеся.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: