Rick Astley: Happy Birthday

6 Лют


День народження Ріка Естлі, британського співака. Пристойний поп, замішаний на класичнім рок-н-ролі. І гарний, щедро забарвлений баритон, не помилюся, що один з кращих за останні чверть століття.

Ну, і Never Gonna Give You Up, безсмертний сингл, якісно зроблений кліп, де відеоряд відповідає звукові і слову у найменших деталях, аж до up і down. Твір, який можна написати і померти з чистою совістю. Як хор “Фонтану Бахчисарайского дворца” Віктора Власова. Як оперу “Паяци” Руджеро Леонкавалло.
Симпатюлька Рік, симпатюлька, що сказати. Тип чоловіків, які до останньої хвилини залишаються хлопчаками. Втілений синдром Пітера Пена: коли з плином часу це стає нарешті трохи смішним, то все одно виглядає зворушливо і мило. Я переглядала пізніші записи Ріка Естлі: той самий юнак, той самий Never Gonna ну, соковитість голосу пішла в минуле, ну, трохи розпух, трохи оплив, зрештою, час нікого не милує, хтось підкорюється, хтось випручується. Комусь вдається, комусь ні.

Насамкінець: не вмію, та й чи варто коментувати rickrolling, мережевий розіграш, популярний років три тому; Рік тоді з’являвся посеред засідань директорів, навчальних передач, бізнес-нарад, передвиборчої агітації. Я передивилася десятків із півтора приколів; учасники розіграшу мріють нарешті бути розіграними, а сміятися треба після слова “лопата”. Тобто після слів “We’re no strangers to love…”

Не знаю, друзі. Мені не смішно і не прикольно, я не таргет груп. Натомість на повнім серйозі вішаю Never Gonna Give You Up.

А на доданок до нього не так щоб уже дуже майстерно, але непогано змікшований цей хіт із Smells Like Teen Spirit by Nirvana, цікаво, що скажуть на це прихильники Курта. Поєднання різних інтонаційних практик у жанрі консерваторського капусника тут добре видне і красномовне.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: