Маленькі досконалі речі

22 Сер

Чорногорія. Цетіньє. Колишня столиця маленької, но гордої країни. Манастир винятково для удобства паломників: не люблю такого. Але ж саме містечко, зі вцілілими будиночками посольств, з гарненькою центральною вуличкою, з безліччю музеїв, які колись обов’язково відвідаю, коли повернуся сюди удруге.
Я ще напишу про Цетіньє, дайте час. А поки маленький епізодик: звідкись долинає непоганий олдскульний джазок, супроводжуваний дивним металічним видзвонюванням. Сивий колоритний дядечко просто на площі залюбки під джаз кує підківки і дзвіночки. Розжарить, покладе на наковальню, затисне щипцями і молоточком цюк, цюк! а потім щипцями об молоточок під музику дзень, дзень! Ух ти ж! Скоріше дійство, аніж робота, скоріше баловство, аніж серйозний бізнес; але ж – як воно класно і які виходять маленькі милі штучки у цього дідочка!

...це найкраще, хоч я приїхала сюди по інше...


мені досі дзвенить, як згадаю:)
Ми купили підківку і кілька дзвіночків. Дзвіночки я пороздавала милим серцю людям, аби бува не розгубилися у часі й просторі. І навчилися над усе любити те, що люблю я. Маленькі гарно зроблені речі. Витончені й досконалі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: