Жінка – завжди жінка: Тьоть Зіні на день народження

30 Лис

Тьоть Зіна останніми роками живе сама. Дядь Слава пішов до іншої жінки уже досить давно, але цієї хати теж тримається. Його оселя тут, з усього видно. Сюди приїжджають його кохані «дівчата» – дочка і дві онучки, усі схожі, усі круглі, біляві й кирпатенькі. У онучок уже по дитинці, і разом з такою самою білявою Машою є й мужик Сірьожка.

Тьоть Зіна, коли шукає щось, дзвонить дядь Славі й питає: Слава, чуєш, а де у нас плоскогубці? – це «у нас» виглядає абсолютно природно, вона нічого не підкреслює, нічого не має на увазі і ні на чому не наголошує. Вона питає, де у нас плоскогубці. Утім, дядь Слава теж хоче, щоб тьоть Зіна завжди мала при собі телефон, і сердиться, коли вона відповідає не на перший дзвінок.

Останнього дня осені у тьоть Зіни день народження. Я дзвоню і кажу: Тьоть Зіна, я Вас люблю. А як я вас усіх люблю, відповідає тьоть Зіна. Чуєш, Лєна, є у мене подружка Хвая, ну ти помниш же Хваю, помню, відказую я. Так Хвая оце дзвонить і каже: Зін, ти хоч не закривайся, а то помреш бува і тоді шо, двері ламать? А я собі оттако стрепенусь увечері, каже тьоть Зіна, да й подумаю: нада піти двері харашо позакривать. Бо ще прижме хто…

Тут тьоть Зіна сміється заливисто й низько.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: